• +370 682 24218
  • info@menopiligrimai.lt

Choro „Šatrija“ kūrybinės dirbtuvės su Agnijos Šeiko šokio teatru

Raseinių rajono kultūros centro mišrus choras “Šatrija” renginiuose Raseiniuose planuoja pasirodyti naujame amplua – garso ir judesio spektaklyje, kuris kuriamas kartu su Agnijos Šeiko šokio teatru iš Klaipėdos. Numatomi sukurto performanso pristatymai projekte “Prabylančios miesto erdvės” ir kituose renginiuose Raseinių rajone ir už jo ribų.
Gegužės 14 d. Raseinių kultūros centro šokių salėje  įvyko  praktinis užsiėmimas, kurį vedė viešnios iš Klaipėdos – Agnijos Šeiko šokio teatro narės Dovilė ir Oksana. Ką turi bendro chorinis dainavimas ir šiuolaikinis šokis? Kaip pajausti savo kūno kalbą, įsiklausyti į jo siunčiamus ženklus ir be žodžių perteikti savo emocijas – kaip tik šių dalykų  pusantros valandos trukusioje sesijoje mokėsi choristai. Ir, reikia pripažinti, jiems sekėsi visai neblogai – pradžioje pajusti visus savo kūno raumenis, vėliau judėti, šokti skambant harmoningai muzikai, vaikščioti skirtingu tempu tuščioje erdvėje, „kurti“ skulptūras iš savo kolegų. Abejingų neliko, visi nuoširdžiai įsijungė į šį judesio terapijos seansą,  padedantį įsiklausyti į aplinką ir kūno siunčiamus signalus.
Choras „Šatrija“ garbingai atlaikė pirmuosius išbandymus, ir po šių repeticijų vadovui Gražvydui ko gero jau bus sunku išlaikyti koncertuose dainininkus sustatytus ant choro laiptelių… Jie tikriausiai norės nulipti nuo scenos, įtraukti į šokio fiestą visus klausytojus ir kartu linksmintis nesibaigiančioje gyvenimo džiaugsmo šventėje… Pasirodo, tokia ir yra kiekvieno iš mūsų natūrali prigimtinė būsena… Ačiū už pamoką Agnijos šokio teatrui.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kūrybinės grupės informacija

Komentuokite / Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *