• +370 682 24218
  • info@menopiligrimai.lt

Šiluvos meno bienalė yra gera proga ne tik susipažinti su įvairiais šiuolaikinio meno žanrais, tai puiki  galimybė kiekvienam apsilankiusiam  joje  tiesiogaiai dalyvauti  kūrybiniame  procese.  Nuo liepos 18 d. prasidės trijų skirtingų kūrybinų dirbtuvių, seminarų programa.

Liepos 18 d. nuo 16 val. Šiluvos parapijos namuose (Raseinių g. 14) Vaiva Koveraitė-Trumpė supažindins su transfer grafikos technika. Transfer (perkėlimo) technika yra viena iš naujausių grafikos meno technologinių atmainų. Fotokopijos perkėlimo technologija bei koliažo principu dirbtuvių dalyviai kurs unikalius meno kūrinius. Atspaudai yra gaunami panaudojant skiediklius bei lazerinio spausdintuvo fotokopijas. Netradicinė Transfer technika leidžia eksperimentuoti ir sulaukti netikėtų rezultatų, o šia technologija kuriami nenuspėjami netikslumai ir sukuria savitumo bei meniškumo visumą. Perkėlimo technologija sukurtus  atspaudus  papildysime monotipijos technika,

tačiau netradiciniu jos priemonių pasirinkimu.
Liepos 19 d. 16 val.   Piligrimų  informacijos   centre  (M. Jurgaičio g. 17 a)  prasidės   praktinis seminaras  „Šiuolaikinė   ikonografija,  ikonografijos   ištakos  ir  technologijos“.  Jame  dr. Kristina Jurgita Pačkauskienė papasakos apie senąją ikonų tradiciją ir šiuolaikinės ikonografijos tendencijas. Dailininkas Borisas Jokubauskis, jau daugiau kaip dešimt metų besigilinantis į ikonų tapybą, praves praktinę seminaro dalį. Seminaro tęsinys numatomas liepos 20 d.

Liepos 22 d. 16 val. prasidės paskutinė ciklo dalis, Tapytoja iš Ukrainos Valerija Moskvitina-Dmytriieva  Šiluvos parapijos namuose padės išlaisvinti  vidinį kūrybinį gaivalą tapybos kūrybinėse dirbtuvėse. Valerija tapybos darbus kuria naudodama unikalią savo techniką, su kuria bus galima susipažinti praktinių užsiėmimų metu. Ši tapytoja yra gerai žinoma savo šalyje ir užsienyje, jos darbų yra privačiose kolekcijose JAV,  Švedijoje, Šveicarijoje, Italijoje.

 

Registracija į kūrybines dirbtuves ir seminarus tel. +37068224218, el.p. idejuupe@gmail.com
Dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis iki liepos 16 d.

Dalyviai aprūpinami visomis reikalingomis medžiagomis ir priemonėmis.
Seminarų dalyviai gaus vardinius Šiluvos meno bienalės sertifikatus.

Komentuokite / Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *